Lot 214   Estimate: 250,000JPY〜350,000JPY
Kokuta Suda

S-96

signed in white crayon (lower right)
gouache on paper
framed
37.4×27.7cm
Provenance: Suzukawa Gallery, Hiroshima
250,000-350,000 JPY